logo

Knygos

Kiekvienas iš mūsų yra profesionalas ir turi tam tikrų mėgstamų knygų, kurios įstrigo mūsų atmintyje ir kurias, mūsų manymu, reikia būtinai perskaityti. Šitas knygas Jūs galite rasti vsiur, tačiau tik pas mus Jūs galite sužinoti, kuo jos ypatingos.7 навыков высокоеффективных людей

The 7 Habits of Highly Effective People

Knyga iš tikrųjų verta dėmesio. Ji padės Jums struktūrizuoti savo mintis ir idėjas. Dažnai, kai pastoviai dirbi, pamiršti, kad kartais reikia sustoti ir pagalvoti apie savo darbus, ateitį. Šita knyga padės Jums pagerinti santykius kaip darbe taip ir su artimaisias žmonėmis.

Kaina: 32 Lt.Ководство

Populiaraus rusų dizainero Artemio Lebedevo išleista knyga. Knyga paremta ne mokslu, o žmogaus patirtimi ir todėl yra labai vertinga. Kovodstvo šokiruoja skaitytoją savo paprastumu, tačiau tuo ji yra unikali. Šita knyga paskatins Jus pasžiūrėti į dizainą taip, kaip į jį žiūri vienas iš geriausių Rusijos dizaineriu.

Serija „TACHEN GUIDE“

Respect žmonėms, kurie suformavo šitą knygų seriją. Knygos yra nedidelės, tačiau jose sugebėta išskirti pagrindinius dalykus, apie kuriuos reikia visada prisiminti. Asmeniškai  siūlome šias knygas:

  • Модерация
  • Управление проектами
  • Маркетинг

Tinka žmonėms, kuriems reikia vertingų patarimų.